Пасха 2020 Пасха 2020 Оскар 2020 Оскар 2020 #helloукраїнашукаєталанти #helloукраїнашукаєталанти

Молодіжна збірна України – чемпіони світу з футболу

Наші хлопці виграли турнір, який проходив у Польщі.

20:55, 15 червня 2019

Молодіжна збірна України святкує перемогу на чемпіонаті світу

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!!!!!!!!!000

Молодіжна збірна України до 20 років виграла чемпіонат світу в своїй віковій категорії. У фіналі була обіграна збірна Південної Кореї.

Матч виявився дуже непростим.  Уже на п'ятій хвилині корейці вийшли вперед завдяки голу з пенальті, проте ще до перерви Супряга зрівняв рахунок.

Уже в другому таймі Супряга вивів нашу збірну вперед, а Цітаішвілі встановив остаточний рахунок – 3:1. Молодіжна збірна України вперше в історії футболу перемогла на чемпіонаті світу.

Україна – Південна Корея 3:1
Голи: Супряга, 35, 53, Цітаішвілі, 90 – Лі Кан Ін, 5

Нагадаємо, нещодавно збірна України видобула надважливі перемоги над Сербією та Люксембургом. Андрій Шевченко поділився секретом такого успіху.

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!!!!!!!!!