Онлайн
Пасха 2020 Пасха 2020 Оскар 2020 Оскар 2020 #helloукраїнашукаєталанти #helloукраїнашукаєталанти

Матч "Баварія" - "Шахтар" на каналах "Україна" та "Футбол 1"

У середу 11 березня телеканали "Україна" та "Футбол 1" покажуть вирішальний поєдинок за путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА між українською та німецькою командами.

13:15, 10 березня 2015

Перша частина двохматчевої дуелі закінчилася з рахунком 0:0, і такий результат залишає рівні шанси на прохід до наступного раунду для обох суперників. Щоб потрапити до вісімки кращих команд континенту, "Шахтарю" обов'язково потрібно забивати: для путівки до чвертьфіналу турніру "гірникам" вистачить і результативної нічиєї. Чи вдасться чемпіону України досягти успіху, дізнаємося вже у середу. Пряма трансляція зустрічі на каналах "Україна" і "Футбол 1" – о 21:30, коментатор поєдинку – Сергій Панасюк.

Розклад матчів Ліги чемпіонів УЄФА у середу 11 березня на телеканалах "Футбол 1"/ "Футбол 2":

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!!!!!!!!!000

• о 21:30 на каналі "Футбол 1" – "Баварія" - "Шахтар" (коментатор – Сергій Панасюк);
• о 21:30 на каналі "Футбол 2" – "Челсі" - "ПСЖ" (коментатор – Кирило Круторогов).

О 20:30 на каналі "Футбол 1" стартує програма "Ніч Ліги чемпіонів", в якій ведучий Віктор Вацко в компанії експертів Віктора Грачова, Йожефа Сабо і Роберто Моралеса розкажуть про останні новини зі стану "Шахтаря" і "Баварії" та передматчеву ситуацію. Крім того, о 23:40 після фінального свистка експерти детально розберуть ключові моменти гри. Також у програмі – найоперативніші коментарі героїв поєдинку.

Побачити експертний аналіз матчу "Баварія" - "Шахтар" можна буде також у програмі "Великий футбол" з Олександром Денисовим у неділю: о 21:20 – на каналі "Футбол 1" і о 23:15 на каналі "Україна".

Телеканали "Україна" і "Футбол 1" / "Футбол 2" – офіційні транслятори Ліги чемпіонів УЄФА.